prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Ciach
 
dr inż. Beata Butruk-Raszeja
 
mgr inż. Magdalena Janczewska
 
mgr inż. Katarzyna Każmierska
 
mgr inż. Kamil Kopeć
 
mgr inż. Piotr Kowalczyk
 
dr inż. Martyna Kucharska
 
mgr inż. Aleksandra Kulikowska
 
mgr inż. Aleksandra Kuźmińska
 
mgr inż. Ilona Łojszczyk
 
mgr inż. Aleksandra Mościcka-Studzińska
 
mgr inż. Rafał Podgórski
 
mgr inż. Aleksandra Poniatowska
 
mgr inż. Agata Stefanek
 
mgr inż. Paulina Trzaskowska
 
mgr inż. Maciej Trzaskowski
 
mgr inż. Iga Wasiak
 
mgr inż. Michał Wojasiński
 

 

Start arrow Kontakt
Kontakt

Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej
Politechniki Warszawskiej

Ul. Waryńskiego 1, 00-645 Warszawa

Zakład Biotechnologii i Inżynierii Bioprocesowej


prof. nzw. dr hab. inż. Tomasz Ciach:
pokój 517
Tel.: +48 (22) 234 63 95
e-mail: t.ciach@ichip.pw.edu.pl

ZESPÓŁ:

Beata Butruk-Raszeja
pokój 505
Tel.: +48 (22) 234 64 19
e-mail: b.butruk@ichip.pw.edu.pl

Magdalena Janczewska
pokój 168B
Tel.: -
e-mail: m.janczewska@ichip.pw.edu.pl

Kasia Kaźmierska
pokój 311
Tel.: +48 (22) 234 62 87
e-mail: k.kazmierska@ichip.pw.edu.pl

Kamil Kopeć
pokój 043
Tel.: +48 (22) 234 63 27
e-mail: k.kopec@ichip.pw.edu.pl

Martyna Kucharska
pokój 315
Tel.: +48 (22) 234 62 79
e-mail: m.kucharska@ichip.pw.edu.pl

Aleksandra Kulikowska
pokój 416
Tel.: +48 (22) 234 63 18
e-mail: a.kulikowska@ichip.pw.edu.pl

Ilona Łojszczyk
pokój
Tel.: +48 (22)
e-mail: i.lojszczyk@ichip.pw.edu.pl

Aleksandra Mościcka-Studzińska
pokój 311
Tel.: +48 (22) 234 62 87
e-mail: a.moscicka@ichip.pw.edu.pl

Agata Stefanek
pokój 043
Tel.: +48 (22) 234 63 27
e-mail: a.stefanek@ichip.pw.edu.pl

Paulina Trzaskowska
pokój 168B
Tel.: -
e-mail: p.trzaskowska@ichip.pw.edu.pl

Maciej Trzaskowski
pokój 168B
Tel.: -
e-mail: m.trzaskowski@ichip.pw.edu.pl

Iga Wasiak
pokój 616
Tel.: -
e-mail: i.wasiak@ichip.pw.edu.pl

Michał Wojasiński
pokój 616
Tel.: -
e-mail: m.wojasinski@ichip.pw.edu.pl

Pracujemy w laboratoriach:
048 B – parter
138 A, B, K, L – 1 piętro – na końcu korytarza naprzeciwko bufetu (domofon)
168 A - 1 piętro

 

Zapraszamy również do odwiedzenia i polubienia naszej strony na facebooku:

Laboratory of Biomedical Engineering

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »